Oszczędź na wakacjach. Spakuj ze sobą zdrowy uśmiech

Lubisz podróże? Wycieczka po Europie, beztroski wypoczynek, gorące słońce, piaszczyste plaże i… bolące zęby? Nigdy w życiu! Wakacje to czas relaksu, warto więc zadbać o to, aby chore zęby nie przekraczały razem z nami granicy. Działa to na szkodę nie tylko naszego samopoczucia, a również portfela.

Nie trać kasy na te wczasy

Leczenie kosztuje. Unia Europejska choć przyjazna dla turystów, bywa bezduszna dla ich zębów. Jak bardzo? Za wizytę u dentysty w krajach UE możemy zapłacić nawet 5-krotnie większą sumę, niż za leczenie w Polsce. Nie warto trwonić wakacyjnego budżetu, który przeznaczony powinien być wyłącznie na przyjemności. Odetchnij spokojnie, mamy sposób, aby twój portfel odpoczął wraz z tobą.

Sprawdź siłę „Twojego Uśmiechu”

Zdrowe zęby nie są przywilejem bogatych. Piękny uśmiech jest dla każdego! Daj o siebie zadbać najlepszym. Gabinet dentystyczny „Twój Uśmiech” zapewni spokojny urlop twoim zębom. Fachowy i profesjonalny personel postara się, abyś spędził letni wypoczynek bez żadnych zmartwień. Pomyśl o sobie i swoich najbliższych, zrób przegląd przed urlopem, ciesz się zdrowym uśmiechem.

pulsA5

Gabinet Stomatologiczny – Twój Uśmiech
ul. Wałbrzyska 9c, 52-314 Wrocław
www.twojusmiech.wroclaw.pl

(artykuł sponsorowany)

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

6 komentarzy »

 • Karina napisał(a):

  Przegląd przed urlopem to świetna rada. Człowiek przeważnie w ogóle nie myśli o takich sprawach a to ogromny błąd – i tak na prawdę zdałam sobie sprawę , że już od ponad roku nie robiłam przeglądu, a na urlop wyjeżdżam dość wcześniej bo za nie całe trzy tygodnie!
  Sama nazwa Twój uśmiech zachęca do wizyty w tym gabinecie i zostawianiu trosk o chore zęby w Polsce 🙂

 • Katarzyna napisał(a):

  Chetnie taki przegląd zrobię zanim ruszę w długą drogę

 • Basia napisał(a):

  Skoro przed tzw. sezonem bikini Panie chcą udoskonalić ciało, aby prezentować perfekcyjne kształty w bikini, zaś Panowie nad wyraz chętnie odwiedzają siłownie, aby wyrzeźbić sylwetkę, warto też zadbać o swój uśmiech i czarować na plaży nie tylko idealną sylwetką, ale i śnieżnobiałym uśmiechem !

 • Gosia napisał(a):

  Przegląd ważna sprawa a wykonany fachowo i regularnie pozwoli cieszyć się zdrowymi ząbkami przez długi czas. Polecam

 • Szymon napisał(a):

  Wakacje i wypoczynek kojarzą się z zimnymi napojami :), warto uprzednio zadbać o swoje zęby, żeby potem nie było, że tu boli i tam doskwiera. Fachowa porada jak dbać o zęby wrażliwe zawsze może się przydać.

 • Tadeusz napisał(a):

  Kurcze, nie pomyślałem o tym. A myślałem, że wszystko już mam „zapięte na ostatni guzik” 🙂

Dodaj komentarz!

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz do wpisu.