Ślężański Produkt Lokalny - NaturBonum
Góra Ślęża - Sobótka
Kwiaty sztuczne - hurtownia, importer
Korona Gór Dolnego Śląska
Szkła fotochromowe do okularów
Karta rabatowa visitSobotka
Druk 3D Wrocław Fibometry

Oszczędź na wakacjach. Spakuj ze sobą zdrowy uśmiech

Lubisz podróże? Wycieczka po Europie, beztroski wypoczynek, gorące słońce, piaszczyste plaże i… bolące zęby? Nigdy w życiu! Wakacje to czas relaksu, warto więc zadbać o to, aby chore zęby nie przekraczały razem z nami granicy. Działa to na szkodę nie tylko naszego samopoczucia, a również portfela.

Nie trać kasy na te wczasy

Leczenie kosztuje. Unia Europejska choć przyjazna dla turystów, bywa bezduszna dla ich zębów. Jak bardzo? Za wizytę u dentysty w krajach UE możemy zapłacić nawet 5-krotnie większą sumę, niż za leczenie w Polsce. Nie warto trwonić wakacyjnego budżetu, który przeznaczony powinien być wyłącznie na przyjemności. Odetchnij spokojnie, mamy sposób, aby twój portfel odpoczął wraz z tobą.

Sprawdź siłę „Twojego Uśmiechu”

Zdrowe zęby nie są przywilejem bogatych. Piękny uśmiech jest dla każdego! Daj o siebie zadbać najlepszym. Gabinet dentystyczny „Twój Uśmiech” zapewni spokojny urlop twoim zębom. Fachowy i profesjonalny personel postara się, abyś spędził letni wypoczynek bez żadnych zmartwień. Pomyśl o sobie i swoich najbliższych, zrób przegląd przed urlopem, ciesz się zdrowym uśmiechem.

pulsA5

Gabinet Stomatologiczny – Twój Uśmiech
ul. Wałbrzyska 9c, 52-314 Wrocław
www.twojusmiech.wroclaw.pl

(artykuł sponsorowany)

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

125 komentarzy »

Dodaj komentarz!

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz do wpisu.