Ślężański Produkt Lokalny - NaturBonum
Góra Ślęża - Sobótka
Kwiaty sztuczne - hurtownia, importer
Korona Gór Dolnego Śląska
Szkła fotochromowe do okularów
Karta rabatowa visitSobotka
Druk 3D Wrocław Fibometry

Akcja Weekend dla Zdrowia Auchan Bielany Wrocławskie

 

 

 

 

 

 

 

W dniach 11-13 maja organizujemy na terenie naszego centrum handlowego akcję związaną z ratowaniem życia.

Codziennie od 10.00 do 18.00 na parkingu będzie stał mammobus (w ramach współpracy z Wojewódzkiego Ośrodka Koordynującego Populacyjny Program Wczesnego Wykrywania Raka Piersi) gdzie bezpłatnie będą wykonywane badania  każdej kobiecie w wieku 50-69 lat (ubezpieczonej i nie leczonej w kierunku raka piersi raz na 2 lata przysługuje bezpłatne badanie mammograficzne). Panie w pozostałych grupach wiekowych będą mogły wykonać badanie odpłatnie (koszt około 80zł). Stoisko informacyjne postawione obok, będzie działało profilaktycznie.

Ekipowy pobór krwi odbędzie się w dniach 11 i 13 maja 2012 r. w godzinach 11:00 do 16:00, a jeżeli dawcy dopiszą to jest możliwość przedłużenia godzin dawstwa.

W piątek od 14.00 do 18.00 oraz w sobotę i niedzielę od 10.00 do 18.00 pracownicy Auchan otworzą punkt informacyjny z możliwością zapisu na dawstwo szpiku kostnego we współpracy z DKMS.

W sobotę i niedzielę w godzinach 10.00 – 18.00 firma Tech-Med stawia punkt darmowego pomiaru ciśnienia.
W tym okresie wrocławski oddział fundacji Mam Marzenie robi kwestę na rzecz marzenia 11. Magdy z Wrocławia. W ramach wolontariatu do przy kweście będą pomagać uczniowie wrocławskich szkół: Gimnazjum nr.28, Gimnazjum nr.30 i Liceum Ogólnokształcącego nr.7. Poniżej przesyłam link do opisu marzenia:

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz!

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz do wpisu.