Ślężański Produkt Lokalny - NaturBonum
Góra Ślęża - Sobótka
Kwiaty sztuczne - hurtownia, importer
Korona Gór Dolnego Śląska
Szkła fotochromowe do okularów
Karta rabatowa visitSobotka
Druk 3D Wrocław Fibometry

Co Wrocław oferuje najmłodszym mieszkańcom?

W najbliższy weekend, 14-15 kwietnia, przy Pergoli aż zaroi się od atrakcji dla dzieci. W programie Żyj i mieszkaj we Wrocławiu, wydarzenia, którego druga edycja rusza w sobotę w Regionalnym Centrum Turystyki Biznesowej w kompleksie Hali Stulecia, nie mogło zabraknąć aktywności dla najmłodszych mieszkańców miasta.

Będzie coś dla małych literatów, plastyków, a także ekologów. Żyj i mieszkaj we Wrocławiu to organizowana przez dolnośląski oddział Polskiego Związku Firm Deweloperskich impreza wystawienniczo-kulturalna. Podczas gdy rodzice będą mieli możliwość zapoznania się z ofertą kilkunastu firm deweloperskich czy instytucji finansowych, pociechy spędzą czas pod okiem wykwalifikowanych opiekunów z rozmaitych inicjatyw. Zabawy dla dzieci, w tym grę plenerową „Między Halą a Iglicą”, zorganizują wrocławskie muzea – Narodowe oraz Współczesne. Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na głośne czytanie bajek (o każdej pełnej godzinie), a przedstawiciele wrocławskiego ZOO – na zajęcia plastyczne oraz udział w konkursach i łamigłówkach.

Ciekawe aktywności dla najmłodszych przygotowała Zielona Adrenalina. Mali wrocławianie będą mogli wspólnie skomponować kolaż „Kwieciste podwórko”, stworzyć plastyczne dzieła zarówno na kartkach papieru, jak i swoich buziach, a także wziąć w udział w eko-edukacyjnych grach i zabawach. Żyj i mieszkaj we Wrocławiu to także nie lada okazja do obcowania ze sztuką użytkową dla małych artystów – podczas warsztatów „kids dizajn” dzieciaki będą miały okazję zaprojektować ciekawą zabawkę z przedmiotów, które na co dzień znajdują się w ich otoczeniu.

Organizatorzy przewidzieli także atrakcje szczególnie interesujące dla małych mężczyzn: prezentację pojazdów wojskowych (sobota, godz. 12-15) oraz turniej FIFA 2012 na PlayStation 3, nad przebiegiem którego będzie czuwać WKS Śląsk Wrocław (przez cały czas trwania imprezy).

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie www.budujemy.wroclaw.pl

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz!

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz do wpisu.