Ślężański Produkt Lokalny - NaturBonum
Góra Ślęża - Sobótka
Kwiaty sztuczne - hurtownia, importer
Korona Gór Dolnego Śląska
Szkła fotochromowe do okularów
Karta rabatowa visitSobotka
Druk 3D Wrocław Fibometry

Nowo otwarta siedziba główna i punkt dla pacjentów Laboratorium DIALAB

SONY DSCDIALAB to renomowany i dynamicznie rozwijający się zespół Laboratoriów Medycznych, działający zarówno w regionie Wrocławia jak i Dolnego Śląska. Założony został w 2001 roku z inicjatywy i środków własnych właścicieli. Od 14 lat laboratorium nieprzerwanie prowadzi swoją główną działalność na Klecinie, dzięki czemu dokładnie poznaje potrzeby jej mieszkańców i doskonali się nieustająco, aby móc je spełnić.

SONY DSCNowo otwarta siedziba firmy przy ul. Życzliwej 15-17 jest tego przykładem. Nowa lokalizacja jest przyjazna dla osób z wózkami i na wózkach. Punkt pobrań znajduje się na „poziomie 0” (bez progów). Do dyspozycji pacjentów przeznaczony jest duży i przestronny parking. Nowy punkt DIALAB gwarantuje usługi na najwyższym poziomie. Badania wykonywane są w przyjaznej atmosferze, a profesjonalna kadra z przyjemnością odpowie na pytania i rozstrzygnie wszelkie wątpliwości. W laboratorium można pozostawić materiał biologiczny bez oczekiwania na przyjęcie w długich i męczących kolejkach. Badania, pod fachowym okiem specjalistów, wykonywane są na miejscu w laboratoriach centralnych. Zmiana obiektu na większy umożliwiła integrację wielu specjalistycznych pracowni (w tym pracownię mikrobiologii), dzięki czemu wszelkie materiały mikrobiologiczne (mocze, wymazy, badania w kierunku grzybów) są wysiewane cały dzień łącznie z sobotą, bez konieczności transportu i przechowywania.

 

SONY DSCOferta laboratorium DIALAB zawiera pełny zakres badań analitycznych, mikrobiologicznych i specjalistycznych wykonywanych dla jednostek medycznych w ramach umów z NFZ, praktyk lekarskich, zespołów medycznych wielu specjalności oraz dla pacjentów indywidualnych nie posiadających skierowania od lekarza. Pracownia mikrobiologiczna posiada wieloletnie doświadczenie w szerokim zakresie badań, a ich jakość ceniona jest przez klientów medycznych i pacjentów. DIALAB specjalizuje się również w badaniach dla sportowców i alergików, oraz w diagnostyce stresu antyoksydacyjnego. Wiele zaawanasowanych badań specjalistycznych jest pozyskiwanych poprzez współprace z renomowanymi ośrodkami w Polsce i za granicą. Wykwalifikowany personel pobiera krew zarówno z żyły jak i z palca, wykazując się przy tym dużą wprawą i zręcznością. Co ważne, kadra laboratoryjna posiada duże doświadczenie w pobieraniu krwi u dzieci, a dla osób wymagających szczególnej opieki oferowane jest pobieranie krwi w domu pacjenta. Wyniki można odebrać osobiście, jak i przez Internet (autoryzowane kwalifikowanym podpisem elektronicznym), poprzez łatwą, przyjazną procedurę. Dla pacjentów obcojęzycznych i często podróżujących stworzono możliwość otrzymania wyników badań wykonywanych przez Dialab w języku angielskim.
SONY DSCDIALAB zachęca do korzystania z kuponów rabatowych, które dostępne są we wszystkich punktach laboratoryjnych, a także na stronie internetowej (www.dialab.pl) oraz na profilu facebook (https://www.facebook.com/pages/Dialab/109456519141739?sk=wall). Kupony, w nowo otwartym punkcie na ul. Życzliwej 15-17, realizowane są do końca sierpnia. Ponadto, w ciągu roku organizowane są liczne akcje promujące profilaktykę zdrowia.
Zachęcamy do skorzystania z oferty laboratorium DIALAB.
Laboratorium Medyczne Dialab
ul. Życzliwa 15-17
53-030 Wrocław tel. 071 332 31 96

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz!

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz do wpisu.