Ślężański Produkt Lokalny - NaturBonum
Góra Ślęża - Sobótka
Kwiaty sztuczne - hurtownia, importer
Korona Gór Dolnego Śląska
Szkła fotochromowe do okularów
Karta rabatowa visitSobotka
Druk 3D Wrocław Fibometry

Ogórkowy koszmar lodowy!

Stan ul. Ogórkowej, dziury i wyboje o głębokości nawet 30-40 cm, w połączeniu z całkowitym oblodzeniem spowodowały w dniu dzisiejszym jej całkowitą blokadę.

Kierowcy próbujący przejechać przez ogórkowe lodowisko utykali w lodowych dziurach kończąc swoją podróż z zaparkowanymi w poprzek samochodami.

Nawierzchnia ul. Ogórkowej pokryta była całkowicie lodem, na którym trudno było ustać. Tym bardziej nie mogło być mowy o próbach pchania samochodów!!!

Łącznie utknęło ok. 8-10 samochodów (w tym jeden ciężarowy), które na ponad godzinę całkowicie zablokowały przejazd przez ulicę.
Tylko dzięki pomocy mieszkańców ul. Marchewkowej i Szparagowej udało się „wyprowadzić” wszystkich poszkodowanych kierowców.

Podczas akcji wyciągania samochodów nie obeszło się bez poważnych upadków stłuczeń itp. Ciekawi jesteśmy co na to nasze służby odpowiedzialne!?

Należy zaznaczyć, że w ciągu tej godziny przez ul. Ogórkową nie były by w stanie przejechać żadne pojazdy służb ratowniczych, pogotowia, straży pożarnej itp…

Kto odpowiada za taki stan rzeczy?
Kiedy wreszcie skończą się problemy z ul. Ogórkową?
Zapraszamy na forum oraz do interwencji w ZDIK–u.

Zaznaczamy że redakcja www.klecina.pl dokonała zgłoszenia w tej sprawie do ZDIK w dniu 07.02.2006 o godzinie 21.10 prosząc przekonywująco 🙂 o uporządkowanie ulicy na środowy poranek kiedy to do pracy będzie wyjeżdżało ok. 100 samochodów!!!

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz!

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz do wpisu.