Ślężański Produkt Lokalny - NaturBonum
Góra Ślęża - Sobótka
Kwiaty sztuczne - hurtownia, importer
Korona Gór Dolnego Śląska
Szkła fotochromowe do okularów
Karta rabatowa visitSobotka
Druk 3D Wrocław Fibometry

Thirty Three Bicycle Studio zaprasza!

Thirty Three Bicycle Studio zaprasza wszystkich miłośników, entuzjastów oraz amatorów sportów rowerowych, do nowo otwartego centrum rowerowego przy ul. Karmelkowej 2b.

Długoletnie doświadczenie w branży rowerowej pozwoliło nam stworzyć nowe miejsce na rowerowej mapie Wrocławia.
Nie ukrywamy również, że powstanie sklepu i serwisu rowerowego Thirty Three Bicycle Studio ma ścisły związek z naszym zamiłowaniem do kolarstwa.
Poprzez własne doświadczenia w wielu dyscyplinach rowerowych, począwszy od DH, Enduro, idąc dalej po MTB, a skończywszy na szosie i przełajach jesteśmy w stanie odpowiednio dobrać sprzęt zarówno osobom początkującym, którzy dopiero chcą spróbować swoich sił w świecie rowerowym, jak i zawodowym kolarzom, którzy z kolei potrzebują profesjonalnego doradztwa.


Celem było stworzenie sklepu, w którym oferujemy klientom najwyższej jakości produkt i profesjonalną obsługę.
Stawiamy na marki kultowe, takie jak Cannondale i GT, które na rynku rowerowym są od wielu już lat, ale również pragniemy prężnie rozwijać marki niszowe – Ibis, Knolly, a także promować marki rodzime NS Bikes.
To marki, które kształtują nowe kierunki rozwoju dla kolarstwa, prężnie rozwijają się, kreują nowe typy rowerów i przyjmują innowacyjne rozwiązania.
Pragniemy podążać za wszelkimi nowościami w świecie rowerowym, stąd wybór tak prestiżowych marek. Niemniej jednak są to marki, które w swojej sprzedaży oprócz wyspecjalizowanego sprzętu, oferują również modele tańsze, w przystępnej cenie dla każdego, których jakość pozostaje na bardzo wysokim poziomie.

Wspieramy rozwój i budowę tras rowerowych, współpracujemy z Trasami Enduro Srebrna Góra i Strefą MTB Sudety.
Zapraszam do odwiedzin naszego sklepu internetowego www.thirtythree.pl

 

 

 

Dane kontaktowe:
SKLEP ROWEROWY i SERWIS
Thirty Three Bicycle Studio

ul. Karmelkowa 2B, 52-436 Wrocław
tel. 71 307 22 63

www.thirtythree.pl

 

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Komentarze są… niedostępne.