Ślężański Produkt Lokalny - NaturBonum
Góra Ślęża - Sobótka
Kwiaty sztuczne - hurtownia, importer
Korona Gór Dolnego Śląska
Szkła fotochromowe do okularów
Karta rabatowa visitSobotka
Druk 3D Wrocław Fibometry

Zapytanie Rady Osiedla Klecina :-)

Rada Osiedla Klecina poszukuje wsparcia w uzyskaniu dostępu do internetu w siedzibie Rady przy ul. Wałbrzyskiej 26, p.17.
Pomoc może polegać m.in. na nieodpłatnym udostępnieniu (jakiegokolwiek) łącza internetowego, sponsoringu lub partycypacji w kosztach.
Wszelkie propozycje są mile widziane. Rada dysponuje niewielkim jak na nasze Osiedle budżetem 31.550 zł i ”szkoda jej” przeznaczać ok. 800-1000 zł rocznie na dostęp do internetu. Te pieniądze można wykorzystać w bardziej efektywny sposób ;-).
Dostęp do internetu pozwoli Radzie Osiedla oraz naszej Strażniczce Osiedlowej na szybszą i sprawniejszą komunikację ze współpracującymi podmiotami, a mieszkańcom da możliwość alternatywnego kontaktu za pomocą poczty elektronicznej.
Razem z redakcją www.klecina.pl mamy nadzieję że na Osiedlu znajdzie się ktoś kto zechce wspomóc Radę, a jej członkom ułatwić pracę.
Wszelkie informacje oraz propozycje można kierować na adres Redakcji lub bezpośrednio do Przewodniczącej Zarządu Osiedla – Pani Justyny Piechoty.

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz!

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz do wpisu.